סודות של נשים שבטוחות בזוגיות שלהן
.

הרצאה נדירה ללא עלות

והזדמנות ללמד משושי זליקוביץ' מייסדת שיטת "להיות אשה"

הזדמנות להכיר את מי שעומדת מאחורי השינוי המדהים בזוגיות של אלפי נשים מרחבי הארץ והעולם, המשתמשות בשיטות של שושי זליקוביץ' ויוצרות בזוגיות שלהן קרבה, תשוקה וביטחון שלא חוו מעולם!

בהדרכה היחודית הזו את תגלי - 

כאן את משאירה לי פרטים כדי שנשריין לך מקום במפגש:)

יום ג',  20/11,  ב- 21:00 בדיוק 

אם את לא מכירה אותי  - הנה למה אני עושה את זה??

שמי שושי זליקוביץ':)

נשואה באושר לאלחנן (16 שנה), ואמא ל – 7 ילדים ברוך ה'.

במשך שנים חשבתי שבכל מה שמפריע לי בזוגיות - בעלי הוא זה שאמור להשתנות ולהשתפר, ואכן ניסיתי "לחנך" אותו ולגרום לו לעשות את מה שחשוב לי....
אבל אחרי שנים של נסיונות נשיים לשלוט בזוגיות שלנו - מצאתי את עצמי עייפה, מותשת, מתוחה, עצבנית, חסרת אנרגיה ו - יודעת שמגיע לשנינו יותר, אבל לא ידעתי איך עושים את זה...

היום, אחרי שנים של למידה על הורות, על זוגיות, על דינמיקה משפחתית, על השפעה אמיתית ועל חוקי הטבע הנשיים והגבריים - אני מבינה לעומק איך הכל עובד בקשר הזוגי, ומעבירה את שיטת "להיות אשה" שפיתחתי - בהרצאות, סדנאות וליוויים אישיים לנשים אמיצות ברחבי העולם שמוכנות לפעול אחרת כדי להשיג סוף סוף את מה שהן חולמות להשיג בזוגיות שלהן.

בכל פעם מחדש אנחנו מגלות כמה כח יש לאשה להשפיע, לשנות, ליצור ניסים ואפילו מהפיכות בחיי הזוגיות שלהן.
אני מאמינה, לאחר עבודה אישית עם מאות נשים והרצאות לאלפי נשים, שבנו הנשים יש כח רב, לשינוי, לתקווה, לריפוי ולאושר חדש... גם כשנראה שכבר אין מה לעשות, גם כשבן הזוג לא מוכן לשתף פעולה ולפעול לשינוי, כן!!

אז קדימה, הגיע הזמן לנצל את הכח הנשי המיוחד שלך, להשפיע ולקבל את הזוגיות שתמיד חלמת עליה ולהרגיש שוב אישה מאושרת ובטוחה!

נרגשת לפגוש אותך:)

שושי זליקוביץ'

כאן את משאירה לי פרטים כדי שנשריין לך מקום במפגש:)

יום ג',  20/11,  ב- 21:00 בדיוק 

תראי אותן! גם אצלך זה הולך לקרות:)

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.